Перейти на головну сторінку розділу "Вибори 2014"
Перейти на сторінку з офіційною передвиборною програмою кандидата у народні депутати України
Перейти на архівну сторінку з матеріалами виборів 2012 року


Зі змістом Ініціатив Ви можете ознайомитись нижче і самостійно пересвідчитись наскільки нікчемною є влада в Україні, яку в черговий раз продажні "розвели як котят".
    Як і очікувалось лист направлений в РДА (пункт 2 Ініціативи) не дав, жодних результатів. Були отримані тільки відписки про те, що органи влади не можуть втручатись у виборчий процес. Ми це вже проходили після приходу до влади Ющенка і розстановки так званих демократів на місцях, які свою бездіяльність прикривали демократичністю. Чим це все закінчилось всім відомо - владою Януковича. Невже ще в когось є сумніви, що знаходитись посередині стаї вовків і "мекати" - це "шкідливо для здоров'я". Ніхто Вам і не пропонував шановна владо порушувати закон. Про яке порушення закону могла б бути мова, якщо б в кожному районі була організована зустріч з усіма!!! кандидатами і люди могли б задати питання їм безпосередньо і на виборах керуватись не їх рекламною продукцією, а їх реальними поглядами. До того ж така зустріч не вимагала жодних фінансових вкладень на зразок того, як Ви організовуєте урочисті збори перед різними святами, що також не передбачено жодним законом. Результат виборів (зокрема на 191 окрузі) дав Вашим діям, "шановна владо", чітку оцінку - готуйтесь на вихід...
    Результати виборів на 191 окрузі по іншому як "дежа вю" назвати не можна (пункт 3 Ініціативи). Це вже який рівень розумової неповноцінності представників так званих демократичних партій повинен бути, щоб вдруге висувати на одному окрузі двох своїх кандидатів і при цьому не вистачило розуму навіть зняти одного з них на користь іншого. Результат красномовний: голоси Москаля + голоси Хитрука > голоси Бондара, а в результаті перемога Бондара - однозначно: на вихід...

Зміст Ініціативи
Інформую всіх відвідувачів сайту "Український проект Відродження" про започаткування мною
з 3 жовтня 2014 року Ініціативи "Прозорі  вибори", яка буде включати цілий ряд заходів:
  1. Підтримуючи власну Ініціативу "Прозорі  вибори", я відкрито заявляю, що за партійними списками я буду голосувати за Партію "5.10". Закликаю всіх, хто прийме рішення проголосувати за мене, також голосувати за Партію "5.10", оскільки це єдина партія в Україні, яка пропонує реальні економічні реформи. Саме тому між мною і Партією "5.10" досягнута домовленість про взаємну підтримку на виборах.

  1. з 3 по 6 жовтня 2014 року в усі районні адміністрації і районні ради 191 округу було направлено лист-звернення з пропозицією організації на рівні кожного району зустрічі всіх кандидатів у депутати з виборцями. Головна мета: виявити всіх технічних кандидатів і представників минулого режиму, які зрозуміло не з'являться на цю зустріч. Така зустріч дасть можливість звичайним громадянам порівняти не рекламну продукцію кандидатів, а їх погляди і зробити ці вибори виборами ідей, а не грошей. Пропоную Вам для ознайомлення текст листа.

  1. В нинішніх виборів на Хмельниччині є всі шанси стати схожими на попередні не продуманими  діями демократичних сил. Не дивлячись на сумарну перевагу демократичних сил на минулих виборах, перемогу отримали підставні кандидати від партії регіонів. Для уникнення такої ж ситуації сьогодні, я вирішив оприлюднити власну ініціативу, щодо об'єднання всіх тих, кому не байдужа доля України:

Відкритий лист-звернення до кандидатів у народні депутати України
Афанасьєв О.В. (Самопоміч), Жмурко А.А. (Радикальна партія),
Кліщ В.В. (Зелені), Кравчук Ю.М. (Свобода), Москаль Д.Д. (Порошенко),
Теленько Б.П. (Батьківщина), Хитрук І.В. (Народний фронт)

    В сьогоднішній ситуації, яка складається в 191  виборчому окрузі, є очевидним, що на фоні значної кількості кандидатів, які сповідують демократичні цінності, голоси виборців будуть розпорошені між ними. При цьому є значний ризик, що найбільше голосів виборців може отримати один з "продажних", як це і відбулось на минулих виборах.
    Пропоную усім названим кандидатам об'єднати свої зусилля. Причому це повинні бути не кулуарні домовленості, а відкрита зустріч, на якій можна було б визначити єдиного кандидата від демократичних сил. Протокол зустрічі повинен бути обов'язково оприлюднений. Регламент проведення зустрічі і визначення єдиного кандидата є технічним питанням.
        06.10.2014 р.
P.S. E-mail для контактів: ukrainian1814@gmail.com
Не може бути жодних домовленостей з наступними кандидатами: Бондар В.В., Бондар В.І., Дерикот М.В.,                   Кольгофер О.В., Мельничук М.С., Островський О.О.   Швидкий перехід:    Головна     Корисне     Обговорення     Про проект     Гроші     Податки     Фінанси     Держава     Історія    Сьогодення
Ініціатива "Прозорі вибори"
останнє оновлення сторінки 09.11.2014
© 2014 "Український проект реформ". Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на ukraine.org.ua
Наші контакти:   E-mail: ukraine.org.ua@ukr.net    Twitter: twitter.com     Facebook: facebook.com/ukraine.org.ua

  site language