Архів новин

    19.04.2015 - Сьогоднішня ситуація в Україні все більше нагадує ту, яка склалась після Помаранчевої революції. Тоді Ющенко також говорив, що він вимушений призначити Тимошенко. В результаті ці горе-правителі замість того, щоб розбудовувати державу займались гризньою між собою. Сьогодні ми маємо таку ж ситуацію, коли Порошенко "вимушений" був призначити Яценюка і ці двоє, сформувавши "команду" з гонтаревих і яресьок впевнено ведуть економіку до повного краху.
    19.04.2015 - Ще не так давно перед виборами всі дружно стверджували, що одним з першочергових законів повинне бути нове виборче законодавство, яке б унеможливило подальше збереження абсурдної системи виборів, але час пройшов і всі схоже забули свої обіцянки і зараз є всі перспективи, що новий закон про вибори не буде кому приймати. Складається враження, що існуюча система виборів вигідна олігархату, оскільки дозволяє приводити у владу підконтрольних маріонеток.
    19.04.2015 - Можна з абсолютною впевненістю говорити, що та хвиля терактів і замовних вбивств, яка спостерігається в Україні має одного режисера - ФСБ росії. Дивує в цій ситуації позиція нашої влади, яка вперто не хоче визнавати реальність. Єдиним виходом з сьогоднішньої ситуації є запровадження найжорсткішого візового режиму з фашистською росією.
    19.04.2015 - Читаючи щоденні зведення з фронту, не перестаєш дивуватись на якій планеті живуть наші правителі, підписавши Мінські домовленості, роблять вигляд, що в країні проходить АТО. Коли прийде час Гаагського трибуналу, Україна буде виставлена на сміх, оскільки в неї не буде жодних доказів прямої агресії росії, враховуючи, що ми сьогодні робимо вигляд що воюємо з днрами-лнрами, які є слугами кремлівського режиму і не мають повноважень приймати будь-які рішення.
    22.03.2015 - дуже показовою є ситуація навколо Укрнафти і Укртранснафти. Порошенко став на граблі, які сам же створив: замість того, щоб відсунути від влади олігархат, він вирішив передати вказані підприємства від одного олігарха (Коломойського) іншому (Єремєєву). В результаті ці шакали, яким плювати на Україну можуть почати в Україні громадянську війну, яку обіцяло кремлівське ху..ло. Головним винуватцем цієї ситуації є Порошенко, який  ніяк не може зрозуміти, що реформи це не передача схем створених януковичем від одних олігархів до інших, які наближені до нього і пропонують більший розмір відкатів, а відсторонення олігархату від управління державою. А це можна зробити тільки одним способом: позбавити олігархат джерел фінансування за рахунок перекачування в свої кишені фактично бюджетних коштів через використання такого "унікального" податку як ПДВ. В сьогоднішній ситуації вбачається тільки один спосіб врятувати ситуації: відправити у відставку яценюка з гонтаревою, яресько і їм подібними, взяти всю відповідальність за подальші реформи на себе і в першу чергу запровадити новий податковий кодекс з 2-4-податків. Пора зрозуміти, що жити серед стаї вовків і мекати - це шкідливо для здоров'я.
    25.02.2015 - формула знищення України: Коломойський + Гонтарева + Яценюк + Порошенко = рефінансування + Приватбанк + відкати
    21.02.2015 - з огляду на те яка істерика почалась в кремлі після початку обговорення питання щодо введення в Україну військ ООН, можна стверджувати, що це є абсолютно вірне рішення і необхідно зробити все можливе, щоб втілити його в життя як можна швидше. При чому це повинна бути місія не "підтримання миру", а саме "примушування до миру".
    21.02.2015 - в контексті того, що Порошенко запропонував зробити 14 жовтня вихідним днем, доцільно вже зараз перенести вихідний день з 9 травня на 8 травня, як у всіх нормальних країнах і закріпити за ним назву "День пам'яті жертв комуно-фашистських режимів".
    15.02.2015 - на сайті "Український проект Відродження" розміщено нову статтю "Корупція - казка для народу"
    15.02.2015 - кремлівське х..ло в черговий раз розвело всіх як котят. В цьому є позитивний момент: ще декілька таких "уроків життя" і наші тупоголові переговорники зрозуміють, що з фашистами немає сенсу домовлятись. Необхідно відпрацювати механізми, щоб всіх вбитих окупантів передавати тільки родичам в присутності преси з розміщенням детальної інформації на спеціально створених інтернет-ресурсах. Потік груза-200 на расєю повинен мати щоденний характер - це єдиний спосіб зупинити апетити кремлівського карлика і зупинити війну.
    15.02.2015 -  схоже Порошенко не розуміє, що якщо він негайно не усуне від посад бездарів з Генштабу, НБУ, Кабміну, то йому доведеться повторити долю януковича
    09.02.2015 - що ще повинно зробити кремлівське х...ло, щоб наша влада зрозуміла, що немає сенсу в жодниих переговорах з комуно-фашистським кремлівським режимом, оскільки жодні договори за жодних умов росією виконуватись не будуть. "Договори з росією не вартують паперу на якому написані".
    09.02.2015 - є дуже простий і надійний спосіб звільнити Надію Савченко: відключити Крим від електропостачання до того часу поки Надія не буде знаходитись в Києві.
    09.02.2015 - єдиний спосіб зупитити окупанта це найжорсткіші санкції, яких в першу чергу повинна дотримуватись Україна: повна економічна блокада окупованих територій Криму і Донбасу, візовий режим з росією.
    09.02.2015 - дивні події відбуваються на Донбасі: російсько-фашистські окупаційні війська обстрілюють українські електростанції, а Україна продовжує постачати електроенергію на окуповану частину Донбасу
    05.02.2015 - сумний підсумок так званих реформ нинішньої влади: за рік всіх громадян України обікрали в три рази за рахунок маніпуляцій з курсом долара. Відговорки, що у всьому винувата війна нічого не варті. Єдина причина в бездарному управлінні економікою, точніше у небажанні здійснювати реальні реформи. Дивує з якою тупою впертістю президент тримає на посадах Яценюка і Гонтареву. Це дуже нагадує тандем януковича-азарова і є велика ймовірність, що все закінчиться тим самим.
    05.02.2015 - більшість людей цілком заслужили те жебрацьке життя до якого їх впевнено ведуть, якщо згадати, що саме Яценюк отримав найбільше голосів на виборах, при тому, що чітко говорив, що немає наміру нічого змінювати презентуючи податкову реформу. Таким чинов на зміну одним злодіям прийшли інші злодії, які тепер зобов'язані вірно служити олігархату, щоб відпрацювати ті кошти, які були ними витрачені на виборчу компанію.
    05.02.2015 - найбільше дивує те, що нинішнє керівництво держави схоже втратило не тільки здоровий глузд, але й відчуття самозбереження. Вони схоже не розуміють, що в Україні вже немає що розкрадати і подальші спроби йти по шляху януковича приведуть до втрати Україною державності, а за це доведеться відповідати кров'ю. Єдиний вихід з ситуації збільшити доходи державного бюджету в 3-5 разів запровадивши податкову систему з однаковим оподаткуванням для всіх, як підприємців, так і олігархату. Але потрібно визнати, що вони цього зробити не можуть, оскільки це буде означати крах кланово-олігархічної системи.
    31.01.2015 - Подальші переговори з кремлівським фашистським режимом можливі тільки за участі представників НАТО і ЄС з обов'язковим прийняттям поденного плану дій з кожної сторони і поденними санкціями у випадку порушення домовленостей (блокування розрахунків SWIFT, ембарго на торгівлю нафтою, недопуск літаків і кораблів агресора в міжнародні порти).
    31.01.2015 - Список санкцій проти фашистської росії з боку України, які необхідно впроваджувати терміново: найжорсткіший візовий режим, повне блокування кордону з окупованими територіями (Крим, Донбас, Придністров'я), в т.ч. припинення будь-якого постачання товарів, електроенергії, газу і всього іншого до моменту припинення вогню з боку окупантів. Гуманітарні вантажі тільки через "Червоний хрест".
    31.01.2015 - Цікаво що ще повинні зробити російсько-фашистські окупанти, щоб наші президент і уряд накінець почали приймати адекватні рішення. Невже не зрозуміло, що немає сенсу вести будь-які переговори з фашистами.
    31.01.2015 - Зустріч в Мінську перетворилась на черговий фарс. Проводити переговори з сміттям, яке нічого не вирішує без кремлівського пахана, пуста трата часу. А залучення не зрозуміло з чієї сторони медведчука, це просто знущання над людьми які гинуть на донбасі. Під таких "переговорників" не зашкодило б відновити смертну кару через повішання.
    28.01.2015 - Дивні рішення приймались на сесії ПАРЄ: з одної сторони ніби підтримка України - і в той же час відмова визнати лнр-днр терористами і при цьому ніби рішення про вимогу звільнення Надії Савченко за 24 години в що не можливо повірити, якщо звичайно не було таємних домовленостей з кремлівськими фашистами
    28.01.2015 - Складається враження, що при існуючому бездарному військовому керівництві котел під Дебальцево, це тільки питання часу.
    27.01.2015 - Єдиною дієвою санкцією проти фашистської росії, на сьогодні, залишається відключення від міжнародної системи розрахунків SWIFT.
    27.01.2015 - Враховуючи істеричні заяви кремлівських і лнр-днр-івських шизофреніків є очевидним, що негайно необхідно приймати постанову Верховної Ради про визнання лнр-днр терористами, а росію - країною агресором, яка фінансує терористів.
    26.01.2015 - Стосовно можливого шантажу з боку фашистської росії з використанням Надії Савченко: кремлівським фашистам необхідно чітко дати зрозуміти, або вони негайно відпускають Надію, або Україна ініціює в ПАРЄ резолюцію про визнання росії державою з фашистським режимом (це зрозуміло не буде прийнято, але самого факту розгляду цього питання буде досить для "популяризації" кремлівських відморозків).
    26.01.2015 - Цілком вірна позиція ЄС стосовно визнання лнр, днр терористичними організаціями - спочатку це повинні зробити бездарні уряд і парламент України.
    25.01.2015 - Президент готує кардинальні кадрові зміни у ГПУ та Генштабі. Є дуже великі сумніви, що дочекаємось цих змін. До речі, варто дописати до списку Гонтареву і Яценюка.
    25.01.2015 - український нікчемний уряд закликає світ до посилення санкцій до фашистської росії. При цьому сама Україна не запровадила навіть мінімального пакету санкцій до окупанта.
    24.01.2015 - чергове засідання Ради безпеки ООН інакше як фарсом назвати не можна. Замість того, щоб занепокоюватись, вже давно необхідно прийняти рішення про виключення фашистської росії з членів Ради безпеки.
    24.01.2015 - російсько-фашистські окупаційні війська обстріляли житлові квартали Маріуполя, в результаті чого загинуло близько 30 людей.
    24.01.2015 - Порошенко відзвітував про успішний початок видачі біометричних паспортів. Невже не зрозуміло, що ні про який безвізовий режим з Європою не може бути й мови, поки не буде введено найжорсткіший візовий режим з фашистською росією.

   Швидкий перехід:    Головна     Корисне     Обговорення     Про проект     Гроші     Податки     Фінанси     Держава     Історія    Сьогодення
© 2014 "Український проект реформ". Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на ukraine.org.ua
Наші контакти:   E-mail: ukraine.org.ua@ukr.net    Twitter: twitter.com     Facebook: facebook.com/ukraine.org.ua

  site language