Перейти на головну сторінку розділу "Вибори 2014"
Перейти на архівну сторінку з матеріалами виборів 2012 року


Хочу висловити свою думку стосовно ключових питань, від вирішення яких залежить чи збереже Україна свою незалежність. Я переконаний, що при цьому необхідно застосовувати перш за все нестандартні методи:

1)    Щодо Вступу до НАТО. Це питання необхідно терміново виносити на референдум. Зрозуміло, що позитивне рішення ще не гарантує вступ до НАТО, тому на цьому ж референдумі необхідно розглянути ще одне питання, яке сформулювати наступним чином:
-    чи підтримуєте Ви зміни до воєнної доктрини України, які передбачають, що у випадку відмови Україні у вступі до НАТО до 1 березня 2015 року, Україна оголошує про відновлення свого ядерного статусу.
Без сумніву, що після позитивної відповіді на ці запитання, Росія не просто не буде проти вступу України до НАТО, а буде ще й просити США про такий вступ, щоб тільки в України не з'явилась ядерна зброя.

2)    Щодо Вступу до ЄС. Зрозуміло, ще декілька років це питання не буде актуальним. Тим не менше це питання необхідно також виносити на референдум разом з питаннями про НАТО, щоб і Європа і Росія чітко зрозуміли, чого хоче народ України. В України просто немає іншої альтернативи. Або ми вступимо в НАТО і ЄС, або Україна перестане існувати, що пов'язано з тим, що нашим сусідом є кремлівський комуно-фашистський режим. І не треба себе обманювати, що агресивна політика кремлівської імперії пов'язана з політикою путіна. Згадайте 20 століття, ми маємо в сусідах типову країну агресора, яка була співучасником першої і другої світових воєн, вела окупаційні війни в Фінляндії, Прибалтиці, Чехії, Угорщині, Афганістані, не говорячи вже про країни Африки і Латинської Америки.

3)    Щодо питання мови. Чомусь після безглуздих рішень по цьому питанню після повалення режиму Януковича всі роблять вигляд, що проблеми не існує. Я думаю, що вже всі зрозуміли, що жодними заборонами це питання не вирішиш і люди будуть говорити тією мовою, якою їм зручно і я би ще додав вигідно. Я переконаний, що державною повинна бути українська мова. Російська повинна бути обов'язковою до вивчення починаючи з 1 класу і закінчуючи 5 курсом ВИШІВ. При цьому навчання в старшій школі і ВИШАХ повинно відбуватись виключно українською. Ну не може людина з вищою освітою досконало не володіти мовою народу на землі якого вона живе. Інакше її вищу освіту можна поставити під сумнів. Для тих гарячих голів, які вже почали висловлювати своє обурення в процесі мого виступу, я хочу нагадати часи СССР, коли англійську вчили всі. В когось є ілюзії з чим це було пов'язано, напевно, що не з братніми (в лапках) відносинами між СССР і США.
Для того щоб українською було вигідно володіти, є дуже просте, але не стандартне рішення: встановити знижку при сплаті прибуткового податку від зарплати за вільне володіння мовами, а саме знання української -10 відсотків знижки, знання трьох інших мов - 5відсотків за кожну. Враховуючи, що більшість вільно володіє українською і російською, а значна частина ще й англійською, то знижка 20% буде в більшості громадян, а ті хто володіє ще принаймні однією мовою цілком заслужено отримають знижку 25%, тобто якщо уявити, що розмір прибуткового податку 20%, то з врахуванням знижки буде 15%. Це Вам приклад того, як податки можуть відігравати не тільки фіскальну функцію, тобто наповнення бюджету, а ще соціальну функцію стимулюючи людей до вивчення мов без будь-якої дискримінації, заборон і приниження.

4)    Щодо питання окупованих територій. Якщо порівняти економічний і військовий потенціал країни-окупанта з якою Україна має справу, то тільки нестандартні інноваційні ідеї дозволять в цій ситуації отримати перевагу над країною агресором.
Ми звинувачуємо сусідні країни, що вони порушують режим санкцій саджаючи свої літаки в Криму і використовуючи порти Криму. Це дуже схоже на втрату відчуття реальності урядом України. Не зрозуміло чим повітряний і водний транспорт відрізняється від залізничного і чому до цього часу показово не вийнято одну ланку залізниці на кримському перешийку і не припинено залізничне сполучення з Кримом. Оскільки Крим перейшов на використання російських законів, необхідно, щоб жителі Криму сповна відчули як дбає про них їх ідол путін. Пропоную запровадити практику, коли розміри тарифів і податків для кримчан у відносинах з Україною встановлює особисто путін. Що я маю на увазі: прописати в законі про окуповані території, що при постачанні води в Крим ціну цієї води визначає путін  і вона розраховується за простою формулою: 1000 куб.м води дорівнюють 1000 куб.м газу. Остання ціна по якій росія продавала газ 485 дол. це і є стартова ціна води. Коли путін вирішить зменшити її до 120 доларів, ціна води автоматично зменшується до 120 дол. Це буде справедливо, оскільки ці два ресурси є ідентичними по важливості для людини: без води людина може загинути від спраги, а без газу - може загинути від холоду.
Ще одна пропозиція: необхідно терміново вводити окупаційний податок на відновлення економіки України, який будуть сплачувати громадяни росії і розмір якого знову ж таки доручити встановлювати путіну. Вам видається це безглуздям, ні це абсолютно реалістичне рішення. Чи відомо Вам, що в ціні нафти яку реалізує росія 30-40 відсотків це державне мито, тобто це ті кошти якими громадяни України фінансують кремлівський режим. Прийшов час росіянам віддати нам борги, або в них залишиться інший варіант: їсти китайські синтетичні продукти. Розмір цього податку чітко прив'язати до розміру державного мита на нафту, тобто 30-40%. Механізм сплати наступний: перед вивезенням з України в Росію (в тому числі Крим) будь-яких товарів, з росії повинен надійти платіж на сплату податку. Аналогічно при ввезенні товарів з росії в Україну розмитнення проводиться тільки після надходження з росії платежу на сплату податку. Мені  можуть заперечити,що це буде означати втрату російського ринку. Давайте будемо реалістами, він вже втрачений стараннями путіна. Без обмежень на ньому торгують тільки ті представники українських олігархічних корпорацій, які фінансують сепаратизм і тероризм в Україні. Давайте подумаємо чи потрібний нам такий торговий оборот ціною життів наших співгромадян.


Офіційна передвиборна програма
Передвиборна  програма кандидата у народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі №191
Слободянюка Віталія Борисовича

Пропоную на Ваш розгляд власну інноваційну концепцію проведення реформ в Україні, з повною версією якої Ви можете ознайомитись на створеному мною сайті "Український проект реформ":

www.ukraina.org.ua

В результаті втілення концепції реформ будуть досягнуті наступні цілі:
-    проведення реальної податкової реформи, яка унеможливить ухилення від сплати податків;
-    управління державою повинно бути відмежовано від бізнесу;
-    як наслідок - забезпечення бездефіцитності Державного бюджету;
-    як наслідок - зникнення перешкод для зростання зарплат до реального середньоєвропейського рівня;
-   як наслідок - створення передумов для щорічного зростання виробництва на 10-20%, в значній мірі, за рахунок недоцільності подальшого використання тіньових схем.

Поточний стан речей:
Податкова система України є унікальним явищем в тому розумінні, що здатна довести до банкрутства будь-яку економічну структуру в найкоротші терміни, що ми і спостерігаємо зараз. Податкова система України базується на податках, які просто не мають права на існування і повинні бути терміново скасовані без будь-яких спроб косметичних змін. Вони по своїй суті сприяють мінімізації і розкраданню коштів Державного бюджету.
Вершиною нашої податкової системи є сумнозвісний ПДВ. Його унікальність полягає в тому, що замість  того, щоб забезпечувати надходження в бюджет, він фактично є податком на державу, який вона сплачує на користь олігархічних корпорацій.
Не менш  унікальним є і збір в пенсійний фонд (ЄСВ), який по своїй суті є податком на підвищення зарплати. Зрозуміло, що жоден бізнесмен не буде зацікавлений збільшувати зарплату своїм працівникам, оскільки на кожну тисячу зарплати необхідно заплатити більше 500 грн. різноманітних податків і зборів. Саме наявність цього податку є основною причиною того, що значна частина зарплат в Україні виплачується нелегально.

Заходи для досягнення цілей:
-    негайне скасування всіх існуючи податків і запровадження прозорої податкової системи, в основі якої буде податок з продаж, який повинні платити всі, хто отримують виручку, а отже, і прибутки.
-    податок на нерухомість (в тому числі на землю) повинен відігравати роль люстраційного податку, який буде сплачуватись тільки тими, хто володіє житлом площею понад 300 кв.м і земельними ділянками не сільськогосподарського призначення площею понад 0,5 га. Також цей податок повинен сплачуватись з бізнес-нерухомості, довгобудів, с/г угідь, які свідомо чи через безгосподарність не використовуються у виробництві, а отже, не забезпечують зайнятість працівників і сплату податків;
-    відмова від застосування нарахувань на зарплату і перехід до прямого оподаткування фізичних осіб для того, щоб у роботодавця відпала необхідність виплачувати "зарплати в конвертах" і приховувати найманих працівників.
-    ключовим моментом є створення передумов для зростання реальних доходів населення з доведенням рівня цих доходів до середньоєвропейського рівня протягом трьох років. Визначальну роль в цьому відіграє скасування єдиного соціального внеску як головного стримуючого фактора для росту зарплат. Також доцільним є прийняття закону про усунення дискримінації в оплаті праці. Мається на увазі, що необхідно встановити чіткий максимальний розмір, на який зарплата вищого керівництва може відрізнятись від зарплати рядових працівників. Навіть якщо для початку встановити це обмеження в 10 чи 20 разів, це дасть свій ефект. Другим напрямком цього закону повинна стати заборона встановлювати районні коефіцієнти при виплаті зарплати. На сьогодні є звичним, коли за одну і ту ж виконану роботу працівник в обласному центрі отримує в декілька разів менше, ніж у Києві, але при цьому в декілька разів більше, ніж в маленькому містечку.

Заможність держави визначається заможністю її громадян.



   Швидкий перехід:    Головна     Корисне     Обговорення     Про проект     Гроші     Податки     Фінанси     Держава     Історія    Сьогодення
Україна перед вибором
останнє оновлення сторінки 18.10.2014
© 2014 "Український проект реформ". Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на ukraine.org.ua
Наші контакти:   E-mail: ukraine.org.ua@ukr.net    Twitter: twitter.com     Facebook: facebook.com/ukraine.org.ua

  site language