Пропонуємо для ознайомлення наступні альтернативні проекти проведення реформ в Україні інших авторів:
- розміщені на нашому сайті:
- розміщені на сторонніх ресурсах:
*****************************************************************************************************
Юрій Махненко, пише:
Шановнi автори сайту "Український проект Вiдродження"! З зацiкавленiстю ознайомився з матерiалами сайту. Мене також гостро хвилюють проблеми закрiплення досягнень Майдану, негайно потрiбних для України реформ.
У цiлому, значна частина оглядених матерiалiв здалася менi корисною (i, так, iнновацiйною). У чомусь навiть спiвпадаючою з моїми особистими уявленнями про необхiднi змiни. Хвилюють мене у першу чергу проблеми реформування полiтичної системи, я маю деякi розробки i, безперечно, зацiкавлений у їх якомога ширшому обговореннi, вдосконаленнi, можливому об’єднаннi з iншими розробками.
Я вирiшив запитати прохання ознайомити Вас з тими розробками. А також запитати, чи маєте Ви дiйснi шляхи донесення своїх “iнновацiйних концепцiй” до “людей, які приймають рішення”?
P.S. Трохи бентежить повна анонімність авторів сайту ...
Відповідь:
Щодо можливості ознайомлення з Вашими напрацюваннями, то для цього ми власне і створили наш сайт, щоб люди в яких є не стандартні ідеї по реформуванню життя в Україні мали можливість донести їх усім кому не байдуже майбутнє нашої держави. Якщо у Вас є блоги чи персональні сторінки в Інтернеті, ми готові розмістити посилання на них. Також Ви можете надіслати свої матеріали і якщо вони відповідають загальній концепції сайту ("Відродження України"), вони будуть розміщені на окремій сторінці нашого сайту з обов'язковим відображенням Вашого авторства. При цьому матеріали не підлягають редагуванню чи корегуванню. Ми залишаємо за собою право розмістити коментар з власною думкою щодо запропонованих Вами ідей.
Щодо можливості донесення наших ідей, то ми перш за все намагаємось донести наші ідеї до звичайних людей, оскільки усвідомлюємо, що більшість людей настільки звикли жити рахуючи кожну копійку, що навіть не допускають думки, що все це можна досить швидко і просто змінити. До того часу допоки більшість звичайних людей не усвідомить необхідність реальних змін немає сенсу в цьому переконувати наших правителів, оскільки вони ніколи не будуть змінювати систему, яка забезпечує їм мільярдні статки.
Щодо анонімності авторів сайту, то сайт розпочав свою роботу 12 січня 2014 р., тобто за 4 дні до "славнозвісних" законів 16 січня, тому анонімність була цілком виправдана. На сьогодні існуюча влада не залишає жодних ілюзій, щодо своєї прогресивності і прагнення до реальних реформ. До того ж сайт створювався перш за все для пропаганди ідей, а не якихось політичних сил чи конкретних політиків з прицілом на наступні вибори. Хоча ми і не виключаємо, що прийде час коли на сайті буде відкрито інформацію про автора(-ів) ідей з якими Ви можете знайомитись.
*****************************************************************************************************
Дмитрий Тимофеев, пишет:
предложенный вариант изменения налог системы весьма интересен, но хотел бы внести небольшое предложение по налогообложению бизнес сферы. предлагаю для производственных предприятий с капиталоёмким производством (металлургия, машиностроение и т.д.) и длительным производственным циклом предусмотреть минимальную ставку налогообложения.... во всяком случае - существенно ниже, чем для коммерческих и посреднических фирм.
Відповідь:
З Вашою пропозицією цілком згідні. Питання тільки в механізмі її втілення, оскільки на сьогодні для більшості бізнес-структур є характерним значна диверсифікація видів діяльності, тобто визначити яке підприємство є виробничим, а яке торговим досить проблематично. Крім цього при запровадженні таких податкових пільг в бізнес-структур буде спокуса представляти себе як виробничі підприємства. Нами така диверсифікація податкового навантаження на виробничу і торгову сферу пропонується в дещо іншому напрямку - пропонується встановлення диференційованого розміру податку з продаж (це відображено на сторінці "Податки"):
- від безготівкових надходжень - 5%;
- від готівкових надходжень - 8%;
- від бартерних розрахунків - 12%;
Тобто, виробничі підприємства в яких оборот, як правило безготівковий, будуть сплачувати 5%, а різного роду торгові посередники в яких значну частину складає готівка - 8%. З іншої сторони це буде стимулювати бізнес-структури до збільшення безготівкових оборотів, що для економіки є позитивним моментом.
*****************************************************************************************************
Роман Стройванс, м.Київ, пише:
Шановні автори проекту, хоча в цілому мені подобається Ваш проект, але не можу погодитись з відновленням смертної кари. Як на мене, то принципи гуманізму виникли не через страхи можновладців за свою шкуру, а грунтуються на тому, що жодна людина не володіє істиною, отже може помилятися. Тому , навіть маючи незаперечні докази чиєїсь вини, спільнота може лише обмежити свободу злочинця, бо з часом можуть знайтися докази його невинності і тоді можна виправити помилку. Смертна кара не має зворотньої дії, і існують приклади, коли вона була застосована до невинних. Спільнота, яка покарала на смерть невинну людину мусить змиритися з невідворотністю свого злочину і з цим втратити свою моральність, а також отримати виправдання на подальші злочини.
Відповідь:
А ніхто не стверджує, що суспільство має право на смертну кару. Мова йде про те, що основним принципом життя в суспільстві є: "дій по відношенню до інших так, як би ти хотів щоб інші діяли по відношенню до тебе" - це треба записати в Конституції. Тобто людина замовляючи вбивство свого політичного опонента, сама приймає рішення про смертну кару по відношенню до себе. Мова не йде про смертну кару по відношенню до винуватця ДТП, навіть якщо він був п'яний. Але коли група бандюків при свідках вбиває людину, перед цим познущавшись над нею і коли є прямі докази їх вини - про який гуманізм може йти мова. До смертної кари засуджувати тільки кінцевих замовників вбивств при наявності прямих доказів їх вини. Джерело появи цих доказів: замовні вбивці також будуть знати цей закон, тому безперечно подбають по наявність цих доказів. І не потрібно буде ніяких тортур (це до питання гуманізму). Самого ж вбивцю перший раз засуджувати до 10 років ув'язнення. Для того щоб наступний раз в нього залишався інтерес виказати замовника, можна запровадити інноваційну процедуру смертної кари для рецидивістів: давати йому на вибір дві снодійні пігулки, одна з яких смертельна. Якщо виживе, призначити йому 20 років ув'язнення. При цьому думаю до третього вбивства не дійде. Щодо економічних злочинів, то таких смертних кар буде небагато. Якщо застосувати її наприклад до Бойка за придбані газові вишки з мільйонними відкатами, більше не буде жодного дурня робити щось подібне.