Український      проект      реформ
Тільки об'єднавшись ми зможемо зробити відродження України реальністю
Україна перед вибором
    Вітаю всіх відвідувачів сайту "Український проект реформ". Враховуючи, що мною, як автором статей розміщених на сайті, було прийнято рішення використати можливість популяризації ідеї проведення реальних реформ в Україні в контексті проведення виборів до Верховної Ради в яких я брав участь в якості кандидата у народні депутати України, зник сенс зберешення власної анонімності. Як і очікувалось вибори 2014 року, як і попередні в 2012 році, стали виборами грошей, а не ідей. Схоже Майдан так нічому і не навчив більшість людей і до Верховної Ради пройшли ті ж покидьки без принципів, честі і совісті, які на другий день після виборів почали шукати, кому б подорожче продатись. 
     
© 2014 "Український проект реформ". Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на ukraine.org.ua
Наші контакти:   E-mail: ukraine.org.ua@ukr.net    Twitter: twitter.com     Facebook: facebook.com/ukraine.org.ua

   Швидкий перехід:    Головна     Корисне     Обговорення     Про проект     Гроші     Податки     Фінанси     Держава     Історія    Сьогодення
    Однією з причин моєї участі виборах також було те, що уряд Яценюка не мав жодного наміру проводити справжні реформи. Про це свідчила пропонована податкова реформа, яку інакше як профанацією назвати не можна і яка, як і очікувалось привела тільки до одного - повного краху економіки України.

    Коротко про себе
    Народився і проживаю в Хмельницькій області. Одружений.
    Партійність: член Партії "5.10" з 07.10.2014 р.
   Навчався в Львівському обліково-кредитному технікумі. По закінченні отримав  "червоний" диплом по спеціальності "Облік в кредитних установах". Навчався в Тернопільській академії народного господарства (сьогодні Тернопільський національний економічний університет) на факультеті Банківського бізнесу. По закінченні отримав "червоний" диплом по спеціальності "Фінанси і кредит".
    На даний час працюю керівником регіонального підрозділу одного з банків.

Віталій Слободянюк

Результати Виборів-2014 , виявились на диво передбачуваними. Ще раз підтвердилась істина: "кожен народ має і обирає ту владу, яку заслуговує", а також ще одна істина, яка в дещо перефразованому вигляді звучить: "розумна людина вчиться на чужих помилках, меньш розумна - на своїх, а дурень - взагалі нічому не вчиться". Та найбільше здивувало не стільки голосування простих виборців, як дії, а точніше бездіяльність представників провладних партій, яких в черговий раз "розвели як котят", про що я не двозначно говорив в започаткованій мною 3 жовтня 2014 року Ініціативі "Прозорі  вибори".

Враховуючи, що мої погляди висвітлені на сторінках цього сайту стратегічно повністю співпадають з концепцією реформ "5.10", яку пропагує Геннадій Балашов є цілком логічною наша взаємна підтримка з Партією 5.10

Для тих хто вперше чує про Партію "5.10" чи Геннадія Балашова, або хотів би
дізнатись більше, на сайті "Український проект реформ" створено окрему сторінку:

В розділі "Вибори", Ви можете ознайомитись з інформацією, яка має безпосереднє відношення до виборчого процесу 2014 року:

На сайті "Лівий берег" було розміщено статтю, в якій аналізується діяльність одного з депутатів від Хмельниччини:
http://blogs.lb.ua/vitaliy_taranenko/279163_nardep_bondar_vidbilyuvannya.html

Також Ви можете ознайомитись, як "продажні" з Хмельниччини голосували за диктаторські закони 16 січня:
http://img.pravda.com/files/6/8/68b6e38-chesno2.jpg

Пропоную ознайомитись з моїми виступами по телебаченню і радіо:
З повною версією мого виступу по телебаченню можна ознайомитись на наступній сторінці:
http://ukraine.org.ua/20vystup_tv.html

Мій виступ на FM-радіо "Поділля-центр" 104,6FM  можна прослухати за наступним посиланням (в сховищі файлів Google) https://drive.google.com/file/d/0B3KDZhETr1-MLVFMMWVLbHdsZU0/view?usp=sharing
або скачати mp3-файл в zip-архіві за посиланням (14 МВ)
http://ukraine.org.ua/fm.zip

В розділі "Вибори" у Вас є також можливість ознайомитись з наступними сторінками:


Сподіваюся Вас зацікавить моя стаття  "Україна після вибору..." , яка була розміщена в пресі і в якій не тільки аналізуються підсумки парламентських виборів 2014 року, але й говориться про конкретні шляхи виходу з кризи, а також представлено прогноз щодо подальшого розвитку України.
останнє оновлення сторінки 01.11.2014
ПОДАТКИ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИСЬ ДЕРЖАВІ, А НЕ ОЛІГАРХАТУ, ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ !!!

site language