Український      проект      реформ
Тільки об'єднавшись ми зможемо зробити відродження України реальністю
Інформація про сайт

    Цей сайт є громадським, не комерційним, інформаційним проектом, який зорієнтований перш за все на людей, які усвідомлюють необхідність термінових змін практично в усіх сферах життя нашої держави. Ми не претендуємо на абсолютну істину і розуміємо, що ідеї відображені на цьому сайті в значній мірі є суб'єктивними. Головна мета цього сайту донести до Вас ті альтернативні і в більшості своїй нестандартні, але при цьому цілком конкретні шляхи виходу з тієї прірви (економічної, політичної, соціальної) в якій знаходиться Україна.
    
    Ми готові розвивати і змінювати сайт з врахуванням Вашої думки і Ваших ідей із збереженням і відображенням Вашого авторства. Якщо висловлені нами думки Ви підтримуєте, ми будемо Вам вдячні за розміщення посилань на даний сайт в соціальних мережах, повідомлення про сайт Ваших друзів і знайомих, щоб як можна більше людей долучились до ідеї відродження України.  Ви можете вільно копіювати і розміщувати інформацію з цього сайту на своїх сторінках з обов'язковим посиланням на ukraine.org.ua .
    Якщо у Вас є конструктивні запитання, зауваження, пропозиції стосовно інформації відображеної на сайті, просимо надсилати їх на електронну пошту:  ukraine.org.ua@ukr.net. Також Ви можете надсилати власні розробки на тему реформ в Україні, які будуть розміщуватись на окремих сторінках нашого сайту зі збереженням Вашого авторства. При цьому матеріали не підлягають редагуванню чи корегуванню. Ми залишаємо за собою право розмістити коментар з власною думкою щодо запропонованих Вами ідей.

    Для обговорення інформації розміщеної на сайті пропонуємо використовувати нашу сторінку в Facebook: https://www.facebook.com/ukraine.org.ua/
      Дізнаватись актуальну інформацію про всі зміни на сайті, Ви зможете з розділу "Хронологія змін на сайті" (нижче на цій сторінці), а також з нашої сторінки в Twitter: https://twitter.com/, а також зі сторінки в Facebook: https://www.facebook.com/ukraine.org.ua/.

      Враховуючи, що мною, як автором статей розміщених на сайті, було прийнято рішення використати можливість популяризації ідеї проведення справжніх реформ в Україні в контексті проведення парламентських виборів 2014 року, зник сенс зберешення власної анонімності. В розділі "Вибори" Ви можете ознайомитись з інформацією про мене, а також з інформацією, яка стосується парламентських виборів в Україні.
P.S. Всі матеріали на сайті написані від третьої особи. Це пов'язано з тим, що сайт розпочав свою роботу 12 січня 2014 р., тобто за 4 дні до сумнозвісних законів 16 січня, тому анонімність була цілком виправдана.

Хронологія змін на сайті

06.01.2019 р. - Україна отримала Томос !!!      Сайт отримав нову адресу: ukraine.org.ua
28.02.2016 р. - розміщено версію 15.28.02.16 (сайт отримав нову назву "Український проект реформ")
25.01.2015 р. - розміщено версію 12.25.01.15 (головну сторінку сайту доповнено двома новими блоками, розміщено нову статтю "Економіка: просто про складне" )
01.11.2014 р. - розміщено версію 11.01.11.14 (оновлено розділ "Вибори" , розміщено нову статтю "Україна після вибору ..." )
25.09.2014 р. - розміщено версію 10.25.09.14 (розміщено новий розділ "Вибори", розміщено інформацію про автора сайту, незначних змін зазнало оформлення сайту)
24.07.2014 р. - розміщено версію 8.24.07.14 (сайт доповнено сторінкою на якій можуть розміщувати свої матеріали сторонні дописувачі, доступ до сторінки - через сторінку "Обговорення")
03.05.2014 р. - розміщено версію 7.03.05.14 (розміщено нову статтю  Релігійна геополітика , незначних змін зазнало оформлення сайту)
30.04.2014 р. - розміщено версію 6.30.04.14 (розміщено нову статтю "Концепція геополітичних впливів" , яку всім рекомедуємо прочитати)
13.04.2014 р. - розміщено версію 6.13.04.14 (оновлено сторінку "Сьогодення)
14.02.2014 р. - розміщено версію 5.14.02.14 (на сайті розміщено нову статтю "Рекомендації для власників платіжних карток"; незначних змін зазнало оформлення сайту, додано сторінку "Каталог статей"
02.02.2014 р. - розміщено версію 4.02.02.14 (на сайті розміщено наступні нові статті: "План кремлівських правителів по приєднанню України з'явився не вчора", "Комунізм і фашизм - дві сторони однієї медалі")
25.01.2014 р. - розміщено третю версію сайту (змінено оформлення сайту, сайт доповнено двома новими сторінками "Історичні аспекти" і "Актуальні проблеми сьогодення")
17.01.2014 р. - розміщено оновлену версію сайту (косметичних змін зазнало оформлення сайту, налаштовано внутрішню навігацію по сайту, додано розділ з нашими рекомендаціями)
12 січня 2014 року - сайт розпочав свою роботу

© 2014 "Український проект реформ". Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на ukraine.org.ua
Наші контакти:   E-mail: ukraine.org.ua@ukr.net    Twitter: twitter.com     Facebook: facebook.com/ukraine.org.ua

   Швидкий перехід:    Головна     Корисне     Обговорення     Про проект     Гроші     Податки     Фінанси     Держава     Історія    Сьогодення
 
ПОДАТКИ ПОВИННІ СПЛАЧУВАТИСЬ ДЕРЖАВІ, А НЕ ОЛІГАРХАТУ, ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ !!!
site language